logo
Provoz objektů je realizován za finanční podpory
města Vsetín
znak

TURNAJ ZŠ

Pracovníci Vsetínské sportovní připravili pro žáky vsetínských základních škol čtyřkolový turnaj v různých rychlostních a pohybových disciplínách.

První kolo, kterého se účastnilo  115 dětí z pěti  základních škol, proběhlo na zimním stadionu. Děti v soutěžích družstev prokázali svou zdatnost ve štafetě, střelbě na branku a hodu pukem na cíl. Nejúspěšnější družstva byla odměněna volnou vstupenkou na veřejné bruslení, která platí až do konce roku 2011. Takto bylo odměněno 25 dětí z pěti vítězných družstev.

Druhé kolo turnaje, které bude probíhat ve sportovní hale Na Lapači, otevřela ZŠ Integra se svými 30 soutěžícími. V tomto kole jsou pro děti připraveny také tři disciplíny, tentokrát s míčem. Členové vítězných družstev obdrží dárek – sportovní tričko s logem.

Ve třetím kole, které proběhne v květnu ve fotbalovém areálu Tyršova, se utkají vítězná družstva jednotlivých ZŠ v malé kopané.

Finále se bude konat v červnu a je připraveno jako velký Pétanque turnaj na nové Pétanque hřišti před zimním stadionem.

Termíny jednotlivých soutěží aktuálního kola můžete vyhledat  na www.vsetinskasportovni.cz/rozpis palubovky - přijďte fandit a podpořit své spolužáky a kamarády!